KONST / Litografier / Litografi 7705223
nr 770 5223
Litografi
Artur Percy, ansikte, signerad 1917, 25x21
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 augusti 2012
kl 17:47:50
9/8 10:42:14
Litografi
nr 770 5223
Litografi
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 13 augusti 2012 |
| 9/8 10:42:14 | 1 | Vinnande bud |